trainingen / kalender

Per week vinden 3 trainingen plaats:

 

 

 

Winter :

Tot en met miniemen 

Maandag 18u00-19u00 - sporthal De Pionier (propere schoenen en lichte kleding vereist!)

Woensdag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier

 

Vanaf kadetten

Maandag 18u00-19u30 - sporthal De Pionier (propere schoenen en lichte kleding vereist!)

Woensdag 18u30-20u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier 

 

 

Zomer :

Tot en met miniemen 

Maandag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Woensdag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 -sportcomplex De Pionier

 

Vanaf kadetten

Maandag 18u30-19u30 - sportcomplex De Pionier

Woensdag 18u30-20u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier 

 

 

Als recreant kan je ook terecht op volgende data/locaties:

 

Winter :

Maandag vanaf 18u00 - sporthal De Pionier

Woensdag vanaf 18u30 - sportcomplex De Pionier
Zondag 10u30-12u00 -sportcomplex De Pionier

 

Zomer :

Maandag vanaf 18u30 - sportcomplex De Pionier 

Woensdag vanaf 18u30 - sportcomplex De Pionier
Zondag 10u30-12u00 -sportcomplex De Pionier


 

 

Kalender 2019/2020

Alle data en plaatsen onder voorbehoud van wijzigingen. 

Bekijk de officiële kalender op de site van de Vlaamse Atletiekliga: www.atletiek.be   

Surf naar www.atletiek-westvlaanderen.be voor alle info rond het Provinciaal Comité en de diverse wedstrijden en criteriums.


Gele trui criterium 2019-2020
-reglement + overzicht meetings
-eindstand





Save the date: 26  september 2020: Memorial Degreef - Zoetaert - uurrooster



Datum - Wedstrijd - Club - Plaats - Type - Info: telt mee voor

1/08/2020 Leeuwtjescriterium HCO Oostende Jeugdmeerkamp
1/08/2020 BK 10k op de weg AC + masters AVLO Lokeren
2/08/2020 Ereprijs JM De CoeneMACW Oostduinkerke Open meeting
2/08/2020 Botha meeting Aalter HALA Aaltter Oost-West cup
8/08/2020 Leeuwtjescriterium BEHO Beernem Jeugdmeerkamp
9/08/2020 Open meeting RCG Beernem Open meeting Oost-West cup
15/08/2020 KVV cad/schol DEIN Deinze Bellewaerdeklassement
16/08/2020 BK hamer masters CRAC Charleroi
22/08/2020 Leeuwtjescriterium HCO Oostende Jeugdmeerkamp
22/08/2020 Kermismeeting FLAC Roeselare Open meeting Bellewaerdeklassement + FLAC zomercriterium
23/08/2020 PK estafetten AZW Waregem Provincial kampioenschap Bellewaerdeklassement
28/08/2020 Einde vakantie meet FLAC Ieper Open meeting Bellewaerdeklassement + FLAC zomercriterium
30/08/2020 Meeting AVMO Tielt Jeugdmeerkamp
5/09/2020 Finale Leeuwtjescriterium OB Brugge Jeugdmeerkamp
6/09/2020 RubenscupAZW ZwevegemJeugdmeerkamp Bellewaerdeklassement
6/09/2020 BK estafetten + BK AMH estafetten JSMC Mouscron Bellewaerdeklassement
12/09/2020 BVV pup/min finale jongens + meisj Bellewaerdeklassement
12/09/2020 BK cad/schol + est jun dag 1 LYRA Lier Bellewaerdeklassement
13/09/2020 BK cad/schol + est jun dag 2 LYRA Lier Bellewaerdeklassement
13/09/2020 6e grote prijs Michael Bultheel FLAC Izegem Jeugdmeerkamp Bellewaerdeklassement
19/09/2020 BK jun/beloften HERV Herve Bellewaerdeklassement
20/09/2020 Prijzenmeeting cad/sch AVMO Tielt Open meeting cad/sch
20/09/2020 Jeugdmeeting MACW Nieuwpoort Jeugdmeeting
20/09/2020 KVV + PK masters AVT Heusden
26/09/2020 BK hamer cad/sch/jun/beloft MAC Machelen Bellewaerdeklassemet
26/09/2020 Rubenscup KKS AVR Roeselare Jeugdmeeting Bellewaerdeklassement
26/09/2020 29e memorial Patrick Degreef FLAC Wervik Bellewaerdeklassement + FLAC zomercriterium